Dudak Dolgusu

Ankara Çayyolu, Ümitköy Dudak Dolgusu Kliniği

Dudak Dolgu Nedir? Ankara Dudak Dolgusu

İnce veya konturları (sınırları) yeterince belli olmayan dudakları büyütmek, dolgunlaştırmak, şekil vermek, doğuştan veya sonradan olan deformasyonları düzeltmek için uygulanır. Sigara içenlerde veya yaşlanma sonucu dudak çevresi kırışıklıkları oluşmuş kişiler için de ideal bir yöntemdir. Kuşkusuz dudaklara hacim kazandırmak daha genç bir görünüm sağlar. Estetik görünümde üst dudağın alt dudağa göre daha büyük ve onun hafifçe önünde olması arzulanır. Bu çekici görünümü sağlar. Unutulmaması gereken şey ise doğallığı bozmadan ve abartısız bir görüntünün meydana getirilmesidir.

2022, 2023 Dudak Dolgusu Ücretleri Nedir?

Yapılacak uygulamaya göre dudak dolgusunda da ücretler değişmektedir. 2022, 2023 yılı itibariyle değişen fiyatlar için muayenemizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Ankara Çayyolu Ümitköy dudak dolgusu merkezi olarak sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. Muayenemiz de her türlü hijyen koşulları katı kurallar çerçevisinde uygulanmaktadır. Dudaklarınızı daha dolgun ve büyük göstermek istiyorsanız hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Dudak Dolgusu Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dudak dolgusu sonrası ilk 3 gün boyunca, dudaklarınızı aşırı sıcak veya aşırı soğuk yiyecek içeçeklerden korumalısınız. Dudaklarınızı bol bol nemlendirmelisiniz.

Dudak Dolgusu Şişliği Kaç Günde Geçer

Dudak dolgusu sonrası oluşabilecek şişlik(ödem) kişiye bağlı ve yapılan dolgunun miktarına bağlı olarak değişiklik gösterirken ortalama 2 ile 5 gün arasında geçer.

Dudak Dolgusu Ne Kadar Kalıcı

Dolgular bölgeye göre ve dolgunun cinsine göre kalıcılık süresinde değişiklik gösterir. Dudak dolgusu kalıcılık süreci de kullanıma ve bünyeye bağlı olarak ortalama 9 ile 12 ay kalıcılık gösterir.

Dudak Dolgusu Acıtır mı?

Dudak dolgusu gibi dolgu uygulamaları öncesinde anestezik kremler kullanılarak acıyı minimuma indirebiliriz.

Dudak dolgusu sonrası sertlik

Dudak dolgusu ve tüm dermal dolgular 1 ay içerisinde oturur bu süreçte ufak asimetrilikler ve ufak sertlikler olabilir.

Dudak dolgusu masajla erir mi

Dudak dolgusu masaj yapılınca erimez masaj gerekli durumlarda hekim tarafından önerilebilir.

TOP